Bieżące realizacje

GENERALNE WYKONAWSTWO DLA GOOD FOOD PRODUCTS

Inwestor:GOOD FOOD Products wiodący na rynku producent pieczywa ryżowego
Lokalizacja:Tarnowo Podgórne, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Na terenie ponad 67 000m2 realizacja zakładu produkcyjnego wafli ryżowych o powierzchni zabudowy 20 500m2 obejmująca część produkcyjno-magazynową oraz administracyjno-socjalną wraz z własną podczyszczalnią ścieków. W obiekcie odbywać będzie się  dominująca  część produkcji firmy, przy zachowaniu najwyższych norm w zakresie ochrony środowiska i warunków pracy.

REALIZACJA ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO DLA IGP Pulvertechnik

Inwestor:IGP Pulvertechnik AG wiodący producent farb proszkowych
Lokalizacja:Siestrzeń, k. Warszawy

ZAKRES PRAC:

W formule zaprojektuj i wybuduj realizacja zakładu produkcji farb proszkowych o powierzchni 5000m2 wraz z technologią. Na uwagę zasługuje fakt, iż obiekt odporny będzie na zmiany temperatury. Wdrożona zostanie instalacja wody lodowej wykorzystywana do chłodzenia, produkcja natomiast odbywać będzie się na trzech poziomach.

Zaprojektuj i wybuduj dla Aryzta Polska

Inwestor:Aryzta Polska Sp. z o.o. – jeden z największych producentów mrożonych produktów piekarniczych na świecie
Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki, woj.mazowieckie

ZAKRES PRAC:

Projekt i realizacja hali produkcyjnej piekarni w ramach rozbudowy fabryki. Realizacja zakłada stworzenie pomieszczenia przyjęć i rozładunku surowców z pomieszczeniami chłodni i magazynów, strefę ciastowni, oraz halę z liniami produkcyjnymi do wypieku i pakowania produktów piekarniczych wraz z  magazynem opakowań i strefę mroźni z pomieszczeniem stretchera.  

Kolejna rozbudowa dla firmy Schattdecor

Inwestor:SCHATTDECOR światowy producent papierów dekoracyjnych, folii finish
Lokalizacja:Głuchołazy, woj. opolskie

ZAKRES PRAC:

Budowa dwukondygnacyjnej hali magazynowej o konstrukcji żelbetowej prefabrykowanej o wys. 20m wraz z projektem technologii transportu pionowego i poziomego rolek na poszczególne kondygnacje oraz estakadę transportującą do hali obok. Realizacja obiektu podczyszczalni oraz przebudowa kolektora deszczowego fi800, a także modernizacja i rozbudowa budynku biurowego i zaplecza socjalnego.

Generalne wykonawstwo dla firmy Medcom

Inwestor:MEDCOM Sp. z o.o. innowacyjny producent urządzeń energoelektornicznych
Lokalizacja:Warszawa, woj. mazowieckie

ZAKRES PRAC:

Realizowany obiekt o powierzchni 3000 m2 łączył będzie w sobie funkcję produkcyjną, magazynową oraz biurową. Całość budynku wykonana zostanie w konstrukcji żelbetowej, w układzie mieszanym z przewagą układu słupowo-płytowego. Przewidziane zostało połączenie budynku istniejącego oraz projektowanego, za pomocą łącznika z wydzielonymi sektorami dla części biurowej i produkcyjnej.

REALIZACJA ZAKŁADU PRODUKCJI KAWY ASTRA

Inwestor:Palarnia Kawy ASTRA Sp. z o.o. wiodący producent kawy i herbaty
Lokalizacja:Starczanowo, woj. wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

Realizacja zakładu produkcyjnego innowacyjnej technologii produkcji kawy o obniżonej zawartości substancji drażniących. Innowacyjny proces prażenia gwarantuje uzyskanie kawy  palonej o najlepszych parametrach sensorycznych i funkcjonalnych, przy minimalizacji ubytków surowca, energochłonności i pracochłonności oraz negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Całość zaprojektowana, zgodnie z wymogami HACCP dla sektora spożywczego.

Rozbudowa dla FPG Stale Jakościowe

Inwestor:FPG Sp. z o.o. wyspecjalizowany dystrybutor wyrobów hutniczych
Lokalizacja:Zakroczym, woj. mazowieckie

ZAKRES PRAC:

Rozbudowa istniejącego magazynu stali firmy FPG  o dodatkową powierzchnię magazynową  oraz niezbędną infrastrukturę techniczną wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Realizacja obejmowała: roboty ziemne wraz z fundamentami, dostawę i montaż kompletnej konstrukcji hali, słupy prefabrykowane, konstrukcja stalowa w ilości ok. 300 ton, wraz z obudową i posadzką, wykonanie instalacji zewnętrznych i wewnętrznych oraz wykonanie infrastruktury drogowej.

Projekt i budowa Hali magazynowej wraz z chłodnią dla grupy Mandersloot

Inwestor:MANDERSLOOT firma specjalizująca się w usługach logistycznych i transporcie chłodniczym w Europie Środkowej i Wschodniej
Lokalizacja:Zabrze, woj. śląskie

ZAKRES PRAC:

Kompleksowa realizacja hali magazynowej wraz z chłodnią i zapleczem socjalno-biurowym o całkowitej powierzchni 3000m2.

Realizacja hali magazynowej z budynkiem biurowym dla firmy GIZO

Inwestor:GIZO Sp. z o.o. firma specjalizująca się w sprzedaży, wynajmie oraz serwisie min. podnośników i wózków widłowych
Lokalizacja:Jawczyce, k. Warszawy

ZAKRES PRAC:

Budowa hali magazynowej wraz z obiektem biurowym dla firmy Gizo. Hala magazynowa o całkowitej powierzchni 2 000 m2 i wysokości 12 m wyposażona została w bramę z poziomu terenu i dok załadunkowy. Do hali przynależy dwukondygnacyjny obiekt biurowo-socjalny o łącznej powierzchni ponad 300 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w podwarszawskich Jawczycach, bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 na terenie inwestycyjnym firmy Jakon.

Generalne wykonawstwo dla klienta z branży motoryzacyjnej

Inwestor:Wiodąca marka na rynku motoryzacyjnym
Lokalizacja:Swadzim, k. Poznania

ZAKRES PRAC

Wykonanie projektu wielobranżowego oraz budowa obiektu do kompleksowej obsługi samochodów powypadkowych wraz z zagospdoarowaniem terenu. Planowany obiekt o łącznej powierzchni 2 000 m2 podzielony zostanie na 4 strefy w zależności od przeznaczenia: stacja kontroli pojazdów, część magazynowa, lakiernia i blacharnia.

Realizacja obiektu dla Elmet Poznań S.A.

Inwestor:Elmet Poznań S.A. – jeden z wiodących dostawców profesjonalnych narzędzi, materiałów i urządzeń spawalniczych, artykułów ściernych, instalacji elektrotechnicznych i sanitarnych w Polsce.
Lokalizacja:Lokalizacja: Żerniki, woj. Wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

W formule zaprojektuj i wybuduj realizacja budynku hali magazynowej o powierzchni ponad 2000m2 wraz z częścią socjalno- biurową.

Realizacja projektu dla międzynarodowego koncernu chemicznego

Inwestor:Międzynarodowy koncern chemiczny
Lokalizacja:Racibórz, woj. śląskie

ZAKRES PRAC:

Projekt rozbudowy zakładu przemysłowego wykonany przy użyciu Revit obejmujący 2-poziomową halę produkcyjną z antresolami technicznymi o wys. 22m i 10 000m2 powierzchni; magazyn wyrobów gotowych z dokami załadunkowymi; tacę ekologiczną pod zbiorniki magazynowe na surowce ciekłe wraz z przepompownią; estakadę technologiczną z instalacją rurową, transportującą surowce z zewnętrznych zbiorników do hali produkcyjnej; część socjalno-biurową.

BUDOWA PARKU PRZEMYSŁOWEGO

Inwestor:Jakon
Lokalizacja:Kostrzyn Wlkp., k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Projekt i ralizacja Parku Przemysłowego Kostrzyn Wlkp. Jako pierwsza powstaje hala o powierzchni 7000m2, z możliwością podziału na mniejsze moduły. Obiekt o wysokości użytkowej 9m i nośności posadzki 5t/m2 oferować będzie: bramy z poziomu terenu oraz doki załadunkowe, ogrzewanie gazowe, zabezpieczenia pożarowe(zbiornik ppoż,hydranty,klapy dymowe),przygotowanie pod system tryskaczy ESFR, doświetlenie światłem naturalnym.

Rozbudowa hali magazynowej dla PRZEDSIĘBIORSTWA Slawex Sp. z o.o.

Inwestor:SLAWEX Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej
Lokalizacja:Klaudyn, woj. mazowieckie

ZAKRES PRAC:

Kontynuując współpracę jako Generalny Wykonawca rozbudowa hali magazynowej o docelowej powierzchni 1800m2 i wysokości 12m. Łączna kubatura obiektu magazynowego wyniesie 40 000m3.

Generalne wykonawstwo dla Piekarnie Cukiernie Putka

Inwestor:Piekarnie Cukiernie PUTKA producent wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych
Lokalizacja:Jawczyce, k. Warszawy

ZAKRES PRAC:

Kompleksowa realizacja budynku piekarni z częścią socjalno-biurową oraz obiektami towarzyszącymi o powierzchni użytkowej 12000 m2. Obiekt wykonywany jest wraz z instalacjami technologicznymi takimi jak np : instalacje ciepła technologicznego , c.o. , (instalacje) sprężonego powietrza, (instalacje) wody technologicznej zimnej i ciepłej, (instalacji) gazu (instalacji) sprężonego powietrza, montaż agregatów i instalacji chłodzenia oraz instalacji hydrantowej.

DYNAMICZNY ROZWÓJ I STABILNOŚĆ FIRMY JAKON POTWIERDZAJĄ REALIZOWANE PROJEKTY. KAŻDA NOWA INWESTYCJA WZBOGACA NAS O KOLEJNE DOŚWIADCZENIA ORAZ GRONO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie.