Bieżące realizacje

REALIZACJA DLA FIRMY FAMOT W PLESZEWIE

Inwestor:Firma FAMOT największy w Polsce producent obrabiarek do metalu, członek grupy DMG MORI, światowego lidera w produkcji obrabiarek numerycznych
Lokalizacja:Pleszew, woj. wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

Budowa Hal Montażu wyposażonych w suwnice pomostowe oraz konsolowe, a także realizacja budynku biurowego o wysokim standardzie wykończenia.

 

GENERALNE WYKONAWSTWO DLA GOOD FOOD PRODUCTS

Inwestor:GOOD FOOD Products wiodący na rynku producent pieczywa ryżowego
Lokalizacja:Tarnowo Podgórne, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Na terenie ponad 67 000m2 realizacja zakładu produkcyjnego wafli ryżowych o powierzchni zabudowy 20 500m2 obejmująca część produkcyjno-magazynową oraz administracyjno-socjalną wraz z własną podczyszczalnią ścieków. W obiekcie odbywać będzie się  dominująca  część produkcji firmy, przy zachowaniu najwyższych norm w zakresie ochrony środowiska i warunków pracy.

PROJEKT I REALIZACJA DLA GREEN FACTORY

Inwestor:Green Factory firma specjalizująca się w produkcji produktów ready to eat oraz w świadczeniu zaawansowanych usług na rynku TSL
Lokalizacja:Niepruszewo, woj. Wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

Kompleksowa realizacja chłodni do magazynowania produktów spożywczych w temperaturze kontrolowanej.

 

Zaprojektuj i wybuduj dla Aryzta Polska

Inwestor:Aryzta Polska Sp. z o.o. – jeden z największych producentów mrożonych produktów piekarniczych na świecie
Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki, woj.mazowieckie

ZAKRES PRAC:

Projekt i realizacja hali produkcyjnej piekarni w ramach rozbudowy fabryki. Realizacja zakłada stworzenie pomieszczenia przyjęć i rozładunku surowców z pomieszczeniami chłodni i magazynów, strefę ciastowni, oraz halę z liniami produkcyjnymi do wypieku i pakowania produktów piekarniczych wraz z  magazynem opakowań i strefę mroźni z pomieszczeniem stretchera.  

Kolejna rozbudowa dla firmy Schattdecor

Inwestor:SCHATTDECOR światowy producent papierów dekoracyjnych, folii finish
Lokalizacja:Głuchołazy, woj. opolskie

ZAKRES PRAC:

Budowa dwukondygnacyjnej hali magazynowej o konstrukcji żelbetowej prefabrykowanej o wys. 20m wraz z projektem technologii transportu pionowego i poziomego rolek na poszczególne kondygnacje oraz estakadę transportującą do hali obok. Realizacja obiektu podczyszczalni oraz przebudowa kolektora deszczowego fi800, a także modernizacja i rozbudowa budynku biurowego i zaplecza socjalnego.

ARANŻACJA WNĘTRZ DLA BEYOND.PL Sp. z o.o.

Inwestor:BEYOND.PL Sp. z o.o.
Lokalizacja:Poznań, woj. wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

Realizacja aranżacji wnętrz budynku biurowego w zakresie podziału funkcjonalnego pomieszczeń biurowych wraz z ich wykonaniem,rozbudową i modyfikacją istniejących systemów instalacji budynkowych. Aranżacja wnętrz nawiązuje do surowego i technologicznego charakteru budynku serwerowni poprzez wykorzystanie materiałów takich jak: beton dekoracyjny, koryta kablowe, siatki cięto-ciągnione.

REALIZACJA ZAKŁADU PRODUKCJI KAWY ASTRA

Inwestor:Palarnia Kawy ASTRA Sp. z o.o. wiodący producent kawy i herbaty
Lokalizacja:Starczanowo, woj. wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

Realizacja zakładu produkcyjnego innowacyjnej technologii produkcji kawy o obniżonej zawartości substancji drażniących. Innowacyjny proces prażenia gwarantuje uzyskanie kawy  palonej o najlepszych parametrach sensorycznych i funkcjonalnych, przy minimalizacji ubytków surowca, energochłonności i pracochłonności oraz negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Całość zaprojektowana, zgodnie z wymogami HACCP dla sektora spożywczego.

REALIZACJA ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO DLA IGP Pulvertechnik

Inwestor:IGP Pulvertechnik AG wiodący producent farb proszkowych
Lokalizacja:Siestrzeń, k. Warszawy

ZAKRES PRAC:

W formule zaprojektuj i wybuduj realizacja zakładu produkcji farb proszkowych o powierzchni 5000m2 wraz z technologią. Na uwagę zasługuje fakt, iż obiekt odporny będzie na zmiany temperatury. Wdrożona zostanie instalacja wody lodowej wykorzystywana do chłodzenia, produkcja natomiast odbywać będzie się na trzech poziomach.

Realizacja obiektu dla Elmet Poznań S.A.

Inwestor:Elmet Poznań S.A. – jeden z wiodących dostawców profesjonalnych narzędzi, materiałów i urządzeń spawalniczych, artykułów ściernych, instalacji elektrotechnicznych i sanitarnych w Polsce.
Lokalizacja:Żerniki, woj. Wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

W formule zaprojektuj i wybuduj realizacja budynku hali magazynowej o powierzchni ponad 2000m2 wraz z częścią socjalno- biurową.

Generalne wykonawstwo dla firmy Medcom

Inwestor:MEDCOM Sp. z o.o. innowacyjny producent urządzeń energoelektornicznych
Lokalizacja:Warszawa, woj. mazowieckie

ZAKRES PRAC:

Realizowany obiekt o powierzchni 3000 m2 łączył będzie w sobie funkcję produkcyjną, magazynową oraz biurową. Całość budynku wykonana zostanie w konstrukcji żelbetowej, w układzie mieszanym z przewagą układu słupowo-płytowego. Przewidziane zostało połączenie budynku istniejącego oraz projektowanego, za pomocą łącznika z wydzielonymi sektorami dla części biurowej i produkcyjnej.

Realizacja hali magazynowej z budynkiem biurowym dla firmy GIZO

Inwestor:GIZO Sp. z o.o. firma specjalizująca się w sprzedaży, wynajmie oraz serwisie min. podnośników i wózków widłowych
Lokalizacja:Jawczyce, k. Warszawy

ZAKRES PRAC:

Budowa hali magazynowej wraz z obiektem biurowym dla firmy Gizo. Hala magazynowa o całkowitej powierzchni 2 000 m2 i wysokości 12 m wyposażona została w bramę z poziomu terenu i dok załadunkowy. Do hali przynależy dwukondygnacyjny obiekt biurowo-socjalny o łącznej powierzchni ponad 300 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w podwarszawskich Jawczycach, bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 na terenie inwestycyjnym firmy Jakon.

Projekt i budowa Hali magazynowej wraz z chłodnią dla grupy Mandersloot

Inwestor:MANDERSLOOT firma specjalizująca się w usługach logistycznych i transporcie chłodniczym w Europie Środkowej i Wschodniej
Lokalizacja:Zabrze, woj. śląskie

ZAKRES PRAC:

Kompleksowa realizacja hali magazynowej wraz z chłodnią i zapleczem socjalno-biurowym o całkowitej powierzchni 3000m2.

Generalne wykonawstwo dla klienta z branży motoryzacyjnej

Inwestor:Wiodąca marka na rynku motoryzacyjnym
Lokalizacja:Swadzim, k. Poznania

ZAKRES PRAC

Wykonanie projektu wielobranżowego oraz budowa hali magazynowej wraz z zagospodarowaniem terenu. Planowany obiekt o łącznej powierzchni 2 000 m2.

DYNAMICZNY ROZWÓJ I STABILNOŚĆ FIRMY JAKON POTWIERDZAJĄ REALIZOWANE PROJEKTY. KAŻDA NOWA INWESTYCJA WZBOGACA NAS O KOLEJNE DOŚWIADCZENIA ORAZ GRONO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie.