Budynki biurowe i usługowe

KAŻDY OBIEKT PRZEMYSŁOWY WYMAGA KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI BIUROWEJ. PROJEKTOWANIE I WYKONASTWO PRZESTRONNYCH I NOWOCZESNYCH BIUROWCÓW JEST DZIŚ WYMAGANIEM WIĘKSZOŚCI INWESTORÓW. FIRMA JAKON WYCHODZI NAPRZECIW TYM POTRZEBOM. WYKONUJEMY RÓWNIEŻ SAMODZIELNE OBIEKTY BIUROWE I USŁUGOWE. MAMY BOGATE DOŚWIADCZENIE W BUDOWIE GALERII HANDLOWYCH I KOMPLEKSÓW HOTELOWYCH. OBIEKTY HOTELOWE I RESTAURACJE, KTÓRE DO TEJ PORY ZREALIZOWALIŚMY SPEŁNIAJĄ WYSOKIE WYMAGANIA KLIENTÓW W ZAKRESIE OCZEKIWANEGO KOMFORTU UŻYTKOWANIA I WYSOKIEGO STANDARDU WYKONANIA. DZIĘKI REALIZACJI TYCH OBIEKTÓW MAMY DOŚWIADCZENIE W WYKONAWSTWIE POMIESZCZEŃ STREF SPA, CZY KOMPLEKSÓW BASENOWYCH.

Kompleks Regatta Hotel Restauracja & Spa

Inwestor:PRYWATNY
Lokalizacja:Kiekrz, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Budowa obiektu o powierzchni 3700m2, w którym wydzielono część handlową wraz z lokalami użytkowymi, a także hotel z kompleksem SPA i basenem rekreacyjnym.

PRZEDSZKOLE SPORTOWE TENISÓWKA

Inwestor:PRYWATNY
Lokalizacja:Lusówko, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Kompleksowa realizacja prywatnego przedszkola z oddziałem sportowym. Budowa obejmowała 6 sal zajęciowych dla dzieci, zaplecze sanitarne, biurowe, kuchnię, a także salę do ćwiczeń i zabaw ruchowych. Na terenie przedszkola znalazł się również plac zabaw, boisko do gry oraz tereny zielone.

BUDYNEK BIUROWY Z HALĄ DLA SCHÜCO SP. Z o.o.

Inwestor:SCHÜCO Sp. z o.o. wiodący producent okien, drzwi, fasad oraz ogrodów zimowych
Lokalizacja:Siestrzeń, woj. mazowieckie

ZAKRES PRAC:

Realizacja obiektu biurowego z budynkiem hali magazynowej o powierzchni 5000m2 z wykorzystaniem innowacyjnej technologii fasadowej. Zastosowane rozwiązanie pozwala uzyskać energię elektryczną z promieni słonecznych. W budynku zastosowano fasadę systemu fotowoltaicznego Schüco PV z kolektorami słonecznymi, co umożliwiło również uzyskanie energii cieplnej w celu podgrzewania wody użytkowej.

BUDYNEK BIUROWY Z HALĄ DLA FIRMY PASO

Inwestor:PASO producent plecaków szkolnych, walizek, artykułów szkolnych i sportowych
Lokalizacja:Sierosław, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

W formule zaprojektuj i wybuduj realizacja obiektu o powierzchni 1800 m2 z przeznaczeniem biurowym oraz magazynowym.

CENTRUM SZKOLENIA POLICJI

Inwestor:CENTRUM SZKOLENIA POLICJI
Lokalizacja:Legionowo, k. Warszawy

ZAKRES PRAC:

Wieloetapowa realizacja ośrodka szkoleń specjalistycznych Policji, obejmująca budowę nowoczesnej hali sportowej do sportów walki oraz zespołu strzelnic do prowadzenia strzelań ze zmiennej linii ognia. Ośrodek ma charakter europejskiej specjalistycznej szkoły policyjnej, w której odbywają się szkolenia oraz konferencje z udziałem międzynarodowych gości.

Budynek biurowy z halą dla BJP Group Sp. z o.o.

Inwestor:BJP Group Sp. z o.o. hurtownia spożywcza
Lokalizacja:Rokietnica, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

W formule zaprojektuj i wybuduj realizacja budynku biurowego wraz z częścią magazynową i socjalną o powierzchni 4000m2.

Budynek biurowy z halą DLA 4You - Sigal Sp. z o.o.

Inwestor:4You- Sigal porducent odzieży
Lokalizacja:Przeźmierowo, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Realizacja budynku biurowego i hali magazynowej o powierzchni 1200 m2, w systemie generalnego wykonawcy.

PAŃSTWOWY INSTYTUT LOTNICTWA

Inwestor:INSTYTUT LOTNICTWA polski, państwowy instytut badawczy, świadczący usługi projektowe, inżynierskie i badawcze w zakresie lotnictwa i kosmonautyki.
Lokalizacja:Warszawa, woj. mazowieckie

ZAKRES PRAC:

Realizacja kilku obiektów na potrzeby Instytutu Lotnictwa, w skład których wchodzi modernizacja obiektu biurowego, budowa hali pełzarek stanowiącej ośrodek badań wysoko wytrzymałych materiałów i konstrukcji lotniczych oraz modernizacja budynku laboratorium wytrzymałościowego materiałoznawstwa.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie.