Magazynowanie, produkcja i logistyka

FIRMA JAKON SPECJALIZUJE SIE W PROJEKTOWANIU I REALIZACJI OBIEKTÓW LOGISTYCZNYCH I MAGAZYNOWYCH. JESTEŚMY PARTNEREM DLA NAJWIĘKSZYCH OPERATORÓW BRANŻY TRANSPORTOWEJ ORAZ SEKTORA USŁUG INTERMODALNYCH. POSIADAMY BOGATE DOŚWIADCZENIE W BUDOWIE INFRASTRUKTURY DLA WĘZŁÓW LOGISTYCZNYCH ORAZ TERMINALI, JAK RÓWNIEŻ W ZAKRESIE BUDOWY STACJI SERWISOWYCH OBSŁUGI TRANSPORTU KOŁOWEGO.

Rozbudowa dla FPG Stale Jakościowe

Inwestor:FPG Sp. z o.o. wyspecjalizowany dystrybutor wyrobów hutniczych
Lokalizacja:Zakroczym, woj. Mazowieckie

ZAKRES PRAC:

Rozbudowa istniejącego magazynu stali firmy FPG  o dodatkową powierzchnię magazynową  oraz niezbędną infrastrukturę techniczną wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Realizacja obejmowała: roboty ziemne wraz z fundamentami, dostawę i montaż kompletnej konstrukcji hali, słupy prefabrykowane, konstrukcja stalowa w ilości ok. 300 ton, wraz z obudową i posadzką, wykonanie instalacji zewnętrznych i wewnętrznych oraz wykonanie infrastruktury drogowej.

Centrum logistyczne Nijhof Wassink Sp. z o.o.

Inwestor:NIJHOF WASSINK Sp. z o.o. specjalista w transporcie i magazynowaniu materiałów sypkich i płynnych. Dealer samochodów ciężarowych VOLVO
Lokalizacja:Kutno, woj. Łódzkie

ZAKRES PRAC:

W formule "zaprojektuj i wybuduj" realizacja jednej z największych inwestycji holenderskiej firmy Nijhof-Wassink obejmująca budowę centrum logistycznego w Kutnie o powierzchni 45 000m2 wraz z wykonaniem zintegrowanej bocznicy kolejowej oraz projektem systemu obsługi granulatu z tworzywa sztucznego.

centrum logistyczne LIDL POLSKA

Inwestor:LIDL Polska
Lokalizacja:Jankowice, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Rozbudowa oraz przebudowa centrum dystrybucyjnego niemieckiego koncernu Lidl,. Kubatura obiektu wynosi 350 tys. m3.

Powstały magazyn stanowi najnowocześniejszy obiekt firmy Lidl w Polsce oraz największe centrum dystrybucyjne w Europie o łącznej powierzchni ok. 55 tys. m2.

Mandersloot Polska HALA MAGAZYNOWA

Inwestor:MANDERSLOOT firma specjalizująca się w usługach logistycznych i transporcie chłodniczym w Europie Środkowej i Wschodniej
Lokalizacja:Komorniki, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Inwestycja  dla Holenderskiego klienta w formule zaprojektuj i wybuduj. Realizacja nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni 1100m2 wraz z zagospodarowaniem terenu dla obsługi logistyki i transportu produktów wymagających temperatury kontrolowanej

Schweiker zakład produkcji rolet

Inwestor:SCHWEIKER producent rolet, żaluzji,markiz
Lokalizacja:Komorniki, k. Wrocławia

ZAKRES PRAC:

Projekt i generalne wykonawstwo zakładu produkcji rolet o powierzchni 13 000 wraz z instalacją 6 suwnic o nośności 2,5t każda. Obiekt w całości wyposażony w wentylację mechaniczną,ogrzewanie natomiast zapewnione jest przez wodne promienniki ciepła, wykonano system technologicznej kanalizacji podposadzkowej, z doprowadzeniem sprężonego powietrza, sieci LAN, a także zasilania do maszyn.

Hala produkcyjna fimry Schwiekier w której odbywa się produkcja rolet okiennych. Generalnym Wykonawcą obiektu jest firma Jakon. Hala produkcyjna fimry Schwiekier w której odbywa się produkcja rolet okiennych. Generalnym Wykonawcą obiektu jest firma Jakon. Hala produkcyjna fimry Schwiekier w której odbywa się produkcja rolet okiennych. Generalnym Wykonawcą obiektu jest firma Jakon. Hala produkcyjna fimry Schwiekier w której odbywa się produkcja rolet okiennych. Generalnym Wykonawcą obiektu jest firma Jakon. Hala produkcyjna fimry Schwiekier w której odbywa się produkcja rolet okiennych. Generalnym Wykonawcą obiektu jest firma Jakon.

Van Hagen Zakład produkcyjny

Inwestor:VAN HAGEN producent wysokiej jakości stoisk targowych
Lokalizacja:Niepruszewo, woj. wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

W formule zaprojektuj i wybuduj realizacja hali produkcyjno-magazynowej wraz z budynkiem biurowo-socjalnym. W zakładzie produkowane są elementy do montażu stoisk targowych.

Projekt inwestycji: Agnieszka Wojciechowska, Van Hagen Projekt inwestycji: Agnieszka Wojciechowska, Van Hagen

Rejent Spedycja Hala magazynowa z chłodnią

Inwestor:REJENT SPEDYCJA
Lokalizacja:Niepruszewo, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Budowa obiektu magazynowego z chłodniami do celów spożywczych, wraz z częścią biurowo-socjalną. Obiekt jest przewidziany jako siedziba firmy zajmującej się logistyką spedycyjną oraz transportem ładunków i artykułów spożywczych wymagających przewozu w niskich temperaturach.

JENOX ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Inwestor:JENOX Akumulatory producent akumulatorów samochodowych
Lokalizacja:Chodzież, woj. wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

Rozbudowa zakładu produkcji akumulatorów o hale magazynową oraz modernizacja istniejącego placu wraz z rozbiórką starego budynku magazynowego.

 

Burg Immopolska Sp. z o.o.

Inwestor:BURG IMMOPOLSKA Sp. z o.o.
Lokalizacja:Radzionków, woj. śląskie

ZAKRES PRAC:

Kompleksowa budowa hali warsztatowej o powierzchni 1500 m2 dla specjalistycznej naprawy naczep i cystern oraz części socjalnej.

Układ konstrukcyjny obiektu uwzględnia wyposażenie w suwnicę oraz kanały serwisowe w posadzce.

Dasko (Patoma Sp. z o.o.)

Inwestor:DASKO Sp. z o.o.
Lokalizacja:Niepruszewo, woj. wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

Projekt i realizacja budynku biurowego o powierzchni 700m2 wraz z infrastrukturą.

Beltrami hala magazynowa

Inwestor:BELTRAMI
Lokalizacja:Siestrzeń, k. Warszawy

ZAKRES PRAC:

Projekt i realizacja hali magazynowej o powierzchni 3000 m2 z częścią biurowo-socjalną. Obiekt został wykonany w technologii żelbetowej, prefabrykowanej, konstrukcję dachu stanowi kratownica stalowa. Budynek został wyposażony w suwnicę do transportu składowanych materiałów.

Nijhof Wassink Sp. z o.o. stacja serwisowa

Inwestor:NIJHOF WASSINK Sp. z o.o. specjalista w transporcie i magazynowaniu materiałów sypkich i płynnych. Dealer samochodów ciężarowych VOLVO
Lokalizacja:Ostrów Wlkp, woj. wielkopolskie

ZAKRES PRAC:

Budowa autoryzowanej stacji serwisowej samochodów ciężarowych VOLVO oraz punktu ich sprzedaży.

Panopa Logistik Polska hala magazynowa

Inwestor:PANOPA LOGISTIK Polska
Lokalizacja:Swarzędz - Jasin, k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Realizacja w formule zaprojektuj i wybuduj hali magazynowej o powierzchni 2800 m2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym.

Star fitness hala produkcyjno-magazynowa

Inwestor:STAR FITNESS
Lokalizacja:Kutno, woj. łódzkie

ZAKRES PRAC:

Zakład produkcyjno-magazynowy wraz z częścią biurowo-socjalną. Na terenie zakładu znajduje się spawalnia, szlifiernia, śrutownia, malarnia proszkowa, tapicernia oraz stanowiska montażu. 

BUDOWA PARKU PRZEMYSŁOWEGO

Inwestor:Jakon
Lokalizacja:Kostrzyn Wlkp., k. Poznania

ZAKRES PRAC:

Projekt i ralizacja Parku Przemysłowego Kostrzyn Wlkp. Jako pierwsza powstaje hala o powierzchni 7000m2, z możliwością podziału na mniejsze moduły. Obiekt o wysokości użytkowej 9m i nośności posadzki 5t/m2 oferować będzie: bramy z poziomu terenu oraz doki załadunkowe, ogrzewanie gazowe, zabezpieczenia pożarowe(zbiornik ppoż,hydranty,klapy dymowe),przygotowanie pod system tryskaczy ESFR, doświetlenie światłem naturalnym.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie.