Nowoczesne technologie przemysłowe

WSPÓŁCZESNE BUDOWNICTWO TO PRZEDE WSZYSTKIM PASJONUJĄCE WYZWANIA. NASZĄ CHLUBĄ JEST PRZEPROWADZANIE PROJEKTÓW ANGAŻUJĄCYCH NAJNOWSZE TECHNOLOGIE. MOŻEMY POCHWALIĆ SIĘ DOŚWIADCZENIEM W ZAKRESIE BUDOWY INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH I SOLARNYCH, OCHRONY ŚRODOWISKA, PRZECIWPOŻAROWYCH I PRZECIWWYBUCHOWYCH. JESTEŚMY SPECJALISTAMI W DZIEDZINIE TECHNOLOGII PRODUKCJI O NAJWYŻSZYCH PARAMETRACH HIGIENICZNYCH, A TAKŻE ŚRODOWISK KONTROLOWANYCH. POTENCJAŁ NASZEGO ZESPOŁU POZWALA NAM NA REALIZOWANIE PROJEKTÓW NIEZALEŻNIE OD ROZMIARÓW PRZEDSIĘWZIĘCIA. DBAMY O TO ABY OBIEKTY, KTÓRE WZNOSIMY DLA NASZYCH INWESTORÓW SPEŁNIAŁY TECHNICZNE I FORMALNE NORMY ORAZ AKTY PRAWNE.

TECHNOLOGIE CHŁODNI I MROŹNI

Technologie mroźni i chłodni z zastosowaniem efektywnych rozwiązań konstrukcji obiektu oraz utrzymania odpowiednich temperatur.

Pomieszczenia czyste : cleanroom, laboratoria

Pomieszczenia typu cleanroom oraz środowiska kontrolowane dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego oraz chemicznego. Budowa obiektów wymagających wysokich norm klasy czystości powietrza oraz uzyskania odpowiednich parametrów temperatury, ciśnienia i odpowiedniej wilgotności. Wykonywanie  pomieszczeń badawczych oraz laboratorium wraz z wyposażeniem w instalacje wentylacji i filtracji powietrza.

Technologie ochrony środowiska

Wykonawstwo instalacji oczyszczania powietrza poprzez zastosowanie zaawansowanych urządzeń filtracji i usuwania cząstek stałych. Instalacje dopalacza katalitycznego (catalytic burner) w celu uzyskania odpowiedniej emisji gazów. Przemysłowe rozwiązania z użyciem filtrów powietrza oraz absorberów do pochłaniania i usuwania substancji.

Technologie fotowoltaiczne i solarne

Realizacja obiektów z wykorzystaniem innowacyjnej technologii fasadowej. Zastosowane rozwiązanie pozwala uzyskać energię elektryczną z promieni słonecznych.

 

Zabezpieczenia pożarowe i wybuchowe obiektów

Realizacja budynków o najwyższych standardach ochrony przeciwpożarowej. System hydrantu i spinkler w zależności od warunków technologicznych. Wdrożenie instalacji w obszarach zagrożonych wybuchem. Budowa systemów wspomagania pomp i kompilacji zgodnie z normami firm ubezpieczeniowych. Wprowadzanie SAP i systemu monitorowania obiektów. Projekt i wykonanie instalacji zgodnie z NFPA, FM Global, AXA itp.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie.